| Bojthe a întrebat:

Daca eu sunt satena inchis si vreau sa ma vopsesc ceva in genul
http://www.google.ro/......tp?/imgres trebuie sa imi vopsesc sprancenele? Ce culoare?
funda

2 răspunsuri:
| Mirela77 a răspuns:

Trebuie sa-ti decolorezi parul intai pentru a obtine culoarea aceea.
Iar sprancenele sa le vopsesti in maron.
Mergi oricum la un salon bun nu intra in prima bomba ca iti distruge parul.

| antigoni a răspuns:

Nu stiu cum sunt ale tale naturale... vopseste-te in acea nuanta si vezi apoi daca este necesar sa le vopsesti, poate nu e nevoie. In principiu, conteaza foarte mult si nuanta tenului tau. Daca esti cu o piele mai alba, lasa-le naturale, daca esti bronzata sau creola natural, vopseste-le mahon.