| Loredana123 a întrebat:

Daca fac un "shop my closet" imi trebuie ceva chitante sau alte tampenii? Cine stie sa-mi explice toata treaba asta sau cine a facut sau are un "shop my closet. Funda

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu ce e ala, da presupun ca vrei sa vinzi ceva. Daca vinzi 2-3 produse acolo nu ai nevoie de nimic, daca vorbim de zeci, sute de produse deja inseamna ca faci comert si ai nevoie de o modalitate de a fiscaliza veniturile, adica ai nevoie fie de o firma, fie de un pfa