| anonim_4396 a întrebat:

Daca folosesc crema depilatoare si stau la plaja in aceeasi zi ce se intampla?

7 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

E posibil(mai ales daca ai pielea sensibila) ca dupa depilare sa te iriti.E de preferat sa eviti soarele in ziua aceea.

| Athée a răspuns:

Te vei irita, dar doar daca ai pielea sensibila.

| GaBrIeLa1994 a răspuns:

Nu se intampla nimic dar ai grja sa te dai cu o lotiune pentru soare, eu folosesc de la emiplant.e foarte buna

| мαrrýиєlα a răspuns:

Buna!
Nu se intampla nimic!

| michaelaaa a răspuns:

Nu cred ca se intampla nimic! funda?

| Vannne a răspuns:

Nu se întâmplā nimic dacā dupā epilare zona e spālatā si aplicatā o cremā cu protectie solarā.
Funditā?

| Blackcriss a răspuns:

Nu se intampla nimic, stai linistita. happy
Dupa depilare foloseste o crema hidratanta iar daca te expui la soare si o solutie de protectie solara.
:*