| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Daca folosesc mereu sampon de femeie, se poate intampla ceva cu parul meu?

6 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Cu parul nu, dar cu vocea o sa se intimple. Plus ca iti vor creste sini si se vor stafidi oole.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Da breh, pai eu sunt bizon pentru ca ma spal cu sampon de gazon! Aia care se spala cu sampon de muiere o sa se faca nevastuici si pasarele!

| gabicoo a răspuns:

Nu! Garantat!
Nici vorbă de stafiditul oolor cum scriu unii bizoni!

| Byb2001 a răspuns:

Folosește care îți place si care crezi ca e mai bun

| AntoniaBlanaru a răspuns:

In functie de calitatea produsului iti poate aduce beneficii părului mai ales in combinatie cu balsam.
Produsele cosmetice pentru femei sunt mai atent lucrate decat cele pentru bărbați.