| Selene1990 a întrebat:

Daca folosesc sampon pentru par ondulat (ca asa il am) nu se mai indreapta bine? sau care e faza? "sampon pentru par drept ", "sampon pentru par ondulat" etc...

4 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Se indreapta mai bine daca folosesti pentru ondulat. Daca ai par drept iti iei pentru par drept si invers. funda?

| MihaelaDart a răspuns:

Daca folosesti un sampon specific parului tau si unul de calitate, buclele devin rebele, nedefinite, care, de la caz la caz, sunt ample sau marunte.

| Gabitza11 a răspuns:

Daca ai parul ondulat si folosesti sampon pentru par ondulat acesta te va ajuta sa ti le scoti in evidenta, buclele(onduleurile) vor fi mai bine conturate. Sper ca te-am ajutat.

| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Exista? Eu caut de mult unul dar nu am gasit deloc.
Oricum nu o sa afecteze cu nimic indrepatrea parului.