| D0zzz a întrebat:

Daca folosesc sampon pentru par vopsit, desi nu am parul vopsit. are ceva? Adica se ingrasa mai des sau isi pierde culoarea?

Răspuns Câştigător
| Pixel2009 a răspuns:

Buna, Dozzz happy
Depinde de par si de samponul pe care il folosesti, el ar trebui sa iti protejeze culoarea, sa ii dea stralucire si sa ii estompeze din " aspectul de sarma ". De obicei un par are 2 nuante principale una mai evidenta iar cealalta mai ascunsa. Samponul pentru par vopsit iti va evidentia nuanta mai putin evidenta.

6 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Nu se întâmplă absolut nimic. Părul vopsit e un păr chinuit, un păr degradat și samponul pentru păr vopsit nu face decât să-i redea întro oarecare măsură tonusul.
O zi cu zâmbet să ai!

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu are absolut nimic. E tot sampon happy

| Anonima568 a răspuns:

Nu... din ala folosesc si eu. dar eu am si cateva suvite, iti da starlucir si impiedica culoarea pe care o ai sa se duca

| Stefy_2584 a răspuns:

Nu are nimic.Si eu folosesc la fel.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu se intampla nimic

| sivvy a răspuns:

Mai bine folos sampon normal nu o sa se ingrase o sa se usuce