| anonim_4396 a întrebat:

Daca folosesti prea mult rimelul e posibil sa inceapa sa-ti cada genele?

2 răspunsuri:
| fratiikaramazov a răspuns:

Da, dar nu imediat, se va vedea in timp. Toate produsele cosmetice contin substante toxice care afecteaza pielea si intra in piele si uneori pot provoca chiar boli. Deci, mai usor cu machiajulwinking

| Naze a răspuns:

Da! daca folosesti in exces dar daca esti iubitoare inraita de rimel ia-ti ulei de ricin si pooti da pe gene si ti le fac mai dese si mai lung.P.S uleiul de ricin il poti folosi si al sprancene si iti cresc mai repede si la fel si pe par