| cam3liaaa a întrebat:

Dacă iau un produs nivea și nu e bun, primesc banii inapoi dar cu produsul ce fac? Il dau inapoi?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Trebuie sa duci produsul neconsumat inapoi cu tot cu factura si chitanta, dovedind cat ai platit si de unde l-ai luat, sa completezi un formular prin care trebuie sa spui "de ce nu este produsul bun", sa-ti dai datele persoanale acolo samd.

| ReddY25 a răspuns:

Puțin probabil

| Furnicuta000 a răspuns:

Unde sa il dai inapoi? Magazinele fizice nu accepta retur la produse desfacute.
Poti sa le scrii la cei de la nivea pe mail, Facebook etc si iti pot trimite alt produs daca vor