| ArianaArianaSheryy a întrebat:

Dacă îmi cumpara perie electrica pentru îndreptarea părului, o sa mi l ardă la fel cum îl arde placa? Ofer rundă pentru cel mai bun raspuns! Pupici.

Răspuns Câştigător
| suntsuper a răspuns:

Nu, nu il va arde la fel pentru ca peria de indreptat parul nu functioneaza la fel de bine ca si o placa(nu il intinde bine)

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca arde, exact la fel ca si fierul de indreptat parul.

| wonderwoman123 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da-te-n colo ca nu-i adevarat. Placa nu arde parul. Nici peria de indreptat nu arde. Ti-o fript tie creieru radiatiile de la televizor cu toate emisiunile de tot rahatu la care bunica-mea se mai uita. Sau blogurile fake.

| Violleta2022 a răspuns (pentru wonderwoman123):

Orice placa electrica arde parul.
Copii mici ca tine nu au de unde sa stie adevarul, ca nu-i lasa mamica sa foloseacsa nimic! Hai fuguta la culcare, ca demult trebuia sa faci nani, uite cum bati campii daca esti prea obosita!