| Liuuu a întrebat:

Daca imi fac o a doua gaura in ureche...la salon mi se infecteaza? nu stiu... mi-e frica de asta! Msk va pupic :* ( dau funda )

Răspuns Câştigător
| cincizeci a răspuns:

Salut.Eu am trei gauri intr-o ureche.mi le-am facut la bijuterie(cu pistolul). trebuie sa ai mare grija cateva luni si trebuie sa invarti de cercel ca altfel se va lipi.trebuie sa porti medicinal.eu ii am de aproape 3 ani si nu i-am schimbat pe cei medicinali.sa nu-ti fie frica va fi chiar ok si nedureros!

5 răspunsuri:
| AdeeLinee a răspuns:

Buna!
Si eu mi-am dat 3 gauri in ureche, tot la salon.
Ei folosesc folosesc pistoale.O sa simti ca te ''pisca'' putin.Iti da gaura si nu ai treaba.O sa ai cercei medicinali doua saptamani.Probabil o sa iti recomande sa dai din cand in cand cu spirt.
Oricum, stai linistita ca nu se infecteaza.
Asta e tot. Sper ca te-am ajutat:*

| didi12 a răspuns:

Nu ti se intampla nimic daca ti-o faci la salon.Si eu mi-am facut a doua gaura, si nu am patit nimic.Insa daca ti-o faci tu, ceea ce nu-ti recomand, s-ar putea sa ti se infecteze.

| Sheili a răspuns:

Nu nue nimic totul va fi ok.MaMa mea are 3 intr-o unreche si totul e super nu e deloc infectat dar sa te dai cu putin spirt pe ureche si nu o sa fie nimic grav.Bafta!

| Alexxaaa a răspuns:

Nu ti se infecteaza. Dar ai grija sa ti-o faca cu PISTOLU

| JeAdina a răspuns:

Eu mi l-am facut singura acasa! laughing
nu doare daca folosesti un ac mediu si ascutit tare la cap si vezi sa nu-ti pui spirt ca se infecteaza, iar dupa ce faci gaura sa iti tii in ureche un cercel medicial cam 1 luna! in concluzie nu e greu de facut si nu doare. Bft:*:*:*:*:*
FUNDA PLZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZZsad