| tilica91 a întrebat:

DACA IMI INTIND PARUL CU PLACA (SA ZICEM DE MAX.2 ORI P SAPT)O DATA LA CAT TIMP TREBUIE SA-L TUND SAU CU CE SA-L AJUT SA FIE TOTUSI SANATOS?

2 răspunsuri:
| ȚiganTranspirat a răspuns:

Majuscula? Ai grija data viitoare ok?

| mutu32 a răspuns:

de maxim doua ori pe saptamana nu e mult! eu il intind de doua ori pe zi! Il tunzi cand vrei tuhappy! sau daca nu cauta niste protectie termica. Se numeste Syoss. E in jur de 20 de lei. Scrie pe ea. Heat protect. O gasesti la supermarketuri. sau daca nu poti intreba la magazine specializate in cosmeticawinking. Bafta