| anonim_4396 a întrebat:

Daca imi ondulez extensiile se ard varfurile? :-s Dar daca le mai vopsesc inca o data ca nu s-a prins foarte bine nuanta :-s? Vreau sa fie frumoase, le ingrijesc foarte bine, le las mult in balsam. Dar vreau si alte pareri puppy dog eyes. Fundita

2 răspunsuri:
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Daca sunt naturale le poti ondula linista cu ondulatoru
daca sunt artificiale incearca sa pui niste bigidiuri.
Inainte le uzi cu putina apa pui bigudiul si il lasi cam 20 minute.
De ingrijit foloseste acelasi tratament care il dai si pe par natural sampon clatesti si gata.
Sau poti incerca odata la 2 saptamani un tratament din galbenus din ou.
Ia un galbenus amesteci bine pui pe extensii le impaturi intr-un prosop lasa-l o ora asa clatesti si lasa-l sa se usuce natural.
O sa arate foarte bine :*

| adelina899 a răspuns:

Pai daca sunt din par natural stiu ca le poti indrepta, ondula, spala, vopsi etc