| Lovely_9250 a întrebat:

Daca imi pun aparat dentar la 15 ani mi se mai indreapta dinti perfect?

Răspuns Câştigător
| byby_9768 a răspuns:

Da, vreau sa iti spun ca eu la varsta de 12 ani am purtat 2 ani aparat dentar si acum am dinti dreptzi si pot zambi linistita si app sincer cred ca ce merita 2. 000 lei pentru aceasta solutie
fundita?:*:Xhappy

7 răspunsuri:
| Andreea_5313 a răspuns:

Da, cu conditia sa fie aparat fix.Si eu imi pun acum miercuri.

Răspuns utilizator avertizat
| Kazumy a răspuns:

Daca iti pui acum aparat dentar ti se indreapta dar trebuie sal porti mai mult timp

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cat de grava e problema.Raspunsul exact la aceasta intrebare, cat si la altele legate de acest subiect, ti-l poate da stomatologul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da se vor indrepta perfect.eu am 13 ani si il port de 5luni si deja mi s-au indreptat foarte frumos.

| Ervin a răspuns:

Normal. fundă?

| Lovely_9250 explică:

Ms de coment