| daanaaa77 a întrebat:

Daca iti faci suvite cu albastru de meril cum trebuie sa ai parul ca sa se vada albastru si nu verde? Eu al am saten deschis tongue.Si e adevarat ca exista riscul sa patez de ex asternuturile noaptea din cauza suvitei?happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu inceca nu e va vedea albstru pe nimic si nu cred ca o sa tina

| selly_4461 a răspuns:

Io nu tias recomanda.nu o sa pateze dar o sa se vada urat.prietena mea sia facut si dupa 1 an inca se mai vede o dunga foarte urata si paruk ei are un aspect de parca in locul acela nu sa spalat.nu-ti face.nu va pata nimic oricum da ti-am zis mai sus.