| dedfgv a întrebat:

Daca la fondul de ten de la avon mi se potriveste nuanta nude ce nuanta mi s-ar potrivi la fondul de ten astor mattitude?(ma duc la b&bsami iau dar sunt niste vanzatoare tare al naibi si nu ma las sa incerc mai multe nuante) va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Ti s-ar potrivi amber sau beige. Uite aici nuantele: http://www.produsecosmetice.ro/search.php?q_br=29&cat_id=37
Dar nu este corect sa nu te lase sa incerci. Roaga-le frumos sa te lase sa incerci macar cele 2 nuante care ti le-am spus mai sus. Sper ca te-am ajutat!

1 răspuns:
| angel74dm a răspuns:

Sună la protecţia consumatorului când eşti în magazin, fiecare produs trebuie să aibă un tester...