| sweet moon a întrebat:

Daca m`am dat cu castellani, nu in tot capul(cateva suvite) si vineri ma vopsesc cu henna negru se prinde?

Răspuns Câştigător
| Live.Laugh.Love a răspuns:

Eu zic ca da happy din cate am auzit asa se zice ca efectul este cel dorit de tine, adica se prinde happy nu sunt specialista, dar poti intreba la coafor daca acolo te vopsesti, daca nu poti incerca tu acasa. ti spun sincer NU ai ce sa patesti in sensul rau happy am incercat altfel si nu am patit nimic
succes happy

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Negru e culoare naturala si asa ca prinde. dar e ff greu sa scapi de negru /asa ca mai gindeste te

| unicka a răspuns:

Ar trebui sa prinda