| 00Roxanne a întrebat:

Daca m-as tunde cheala, parul ar creste mai bogat?

Răspuns Câştigător
| Azazea a răspuns:

Nu laughing Iti spun din proprie experienta, m-am ras in cap acum vreo 6 ani si parul a crescut la fel big grin

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Se zice daca m as tunde zero, nu cum ai scris tu daca m as tunde cheală.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Poate cel mult mai sanatos.

| OoBunnyoO a răspuns:

Nu. Insa este posibil sa para mai bogat pentru ca nu vei mai avea multe fire despicate. Insa asta nu este neaparat o regula.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde unde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce.ti foloseste un par bogat pe un cap atat de gol?

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru anonim_4396):

" Eu, recunosc, sunt doar un spectator..."
http://www.tpu.ro/......ivesc-cum/

| anonim_4396 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Nici eu nu m.as implica prea mult, in locul tauwinking

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci de ce te bagi ca bazoiul, cineva mai inteligent e spiritual dar nu jignitor. Copiii pun tot felul de intrebari, nu s-a nascut nimeni invatat. Te-am deranjat ca ti-am pus pe masa " valoarea ".

| anonim_4396 a răspuns (pentru Popescu_Eugen_1964):

Niciun deranj, dulceata! Poti pune pe masa orice, doar sa nu ma fortezi sa mananc.Am probleme cu digestia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e ca si in cazul in care-ti razi parul de pe oricare parte a corpului. El initial o sa aiba varful drept dar treptat o sa fie ascutit si o sa se duca impresia de " gros ".

| PeFuga a răspuns:

Nu!

| xjkl a răspuns:

Nu, ăsta e doar un mit.