| blackporcelain a întrebat:

Daca ma dau cu ulei de ricin la gene si fac tratament cam 3 luni, mai am nevoie de rimel?

Răspuns Câştigător
| Lassaria a răspuns:

Depinde, daca dua acest tratament genele o sa fie mari si frumoase poti da si cu putin rimel la o petrecere ceva doar ca sa iasa mai mult in evidenta genele.dar in rest nu este nevoie de rimelwinking

2 răspunsuri:
| BloodPrison a răspuns:

Depinde ce culoare au genele tale, caci rimelul nu numai ca da lungime genelor ci da si culoare si volum, cu uleiul de ricin doar iti vor creste4 putin mai mult genele, dar nimic mai mult

| blackporcelain explică:

Am genele negre inchise tare