| foreverANDaDAY a întrebat:

Daca ma epilez cu epilatorul (aparatul de epilat), cate zile va dura pana parul incepe sa creasca?

5 răspunsuri:
| fluture156 a răspuns:

Incepe sa cresca imediat dupa ce l-ai epilat. :*

Răspuns utilizator avertizat
| FoReVeRyOuNgBiTcH a răspuns:

O sa trebuiasca sa te faci cam odata la cateva sapatmani. Mai bine du-te la salon sa te faca cu ceara. Nu costa mult si parul creste cam la doua luni. Crede-ma e mult mai bine cu ceara, si nici nu doare asa tare, cum doare cu epilatorul.

Bafta!

| RamonaRay a răspuns:

Buna!
Cam o saptamana dureaza pana creste din nou.Mai bine te duci la salon si te faci cu ceara e mult mai bine si tine si mai mult..cam 4 saptamanibig grin

| Denisee1 a răspuns:

Dureaza cam 1 saptamana jum pe picioare.Dar mai bine te duci la salon si te faci cu ceara.Te doare mai putin decat cu epilatorul.cu ceara simti o durere de 10 secunde si gata.pe picioare dupa ceara dureaza cam 3-4 saptamana. sper ca te am ajutat.