| Deyutza1997 a întrebat:

Daca ma fac cu violet de gentiana ce culoare iese mov sau roz ca am vazut niste poza pe net si era roz.as vrea si eu un mov cam asa http://www.google.ro/......tp?/imgres r:8, s:0&biw=1024&bih=677 va rog ajutati-ma :X:X.

1 răspuns:
| ella1515 a răspuns:

Nu fa prostia asta! M-am dat eu cu violet din asta.a iesit intr-adevar mov dar. se lua iesisem in oras la vreo 3-4 ore dupa ce m-am facut si cand am ajuns acasa am constatat ca hainele erau patate de mov plus ca, cand mi-am pus mainile pe par se lua.mai bine cumpara-ti nuantator si fate daca nu vrei vopsea permanenta:*