| Mihaelaaaa19 a întrebat:

Daca ma imbrac in haine negre, din cap pana in picioare, parul cum sa mi-l fac, drept sau cret?

Răspuns Câştigător
| laSoledad a răspuns:

As zice ca drept, ca sa corespunda cu rigoarea negrului. Insa sunt si vedete care se imbraca in negru si au parul cret (Whitney Huston, Oprah), insa pe ele le si pune in evidenta coafura asta. De aceea trebuie sa ai in vedere coafura care te avantajeaza pe tine cel mai bine din punct de vedere al feței, mai degraba decat al vestimentatiei.

Daca te prinde parul drept, fa-l totusi drept, daca porti negru din cap pana-n picioare. Arata mai classy.

4 răspunsuri:
| Ana1687 a răspuns:

Pentru mine parul drept este cel mai frumos dar depinde de preferintele tale

| m1dn1gh7 a răspuns:

Cu ce ocazie? Să duci gunoiul? Mergi la nuntă? Stai în pat?

| GabrielDaniel01 a răspuns:

Cret e mai frumos

| Pica1990 a răspuns:

Depinde daca esti subtirica fatil drept, daca esti grasuta scuze ca zic asta sau asa te crezi tu stii fatil cred pentru ti frumoasa