| FaraNume_9281 a întrebat:

Daca ma pensez si ma plictisesc de forma pot sa imi schimb forma?

Răspuns Câştigător
| Deea a răspuns:

Da poti daca astepti sa creasca la loc si apoi poti sa iti faci ce forma vrei. Eu te-as sfatui sa mergi la un salon ca nu e scump, sa iti dea forma care ti se potriveste.

6 răspunsuri:
| Oana2106 a răspuns:

Bineînţeles. Trebuie să le laşi să crească pentru a arăta ca la început, iar apoi le poţi da forma dorită.

| Fara a răspuns:

Da

| FaraNume_9281 explică:

Mda. nu m-am pensat niciodata dar vreau saptamana viitoare sa merg la salon dar mi-e teama ca nu o sa imi placa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca iti sta bine cu forma de acum nu e necesar dar daca ai vrea sa iti schimbi forma te sfatuiesc sa iti alegi ceva sa iti stea binebig grinbig grinbig grin

| Ioana22B a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te duci la salon la un profesionist sa iti schimbe forma.Sa ti se potriveasca fetei talewinking

| Anonima_3560 a răspuns:

Nucrying( prostia asta am facut`o si eu! dar m`am pensat singura... deci nu te pansa singura strici forma. roaga pe cineva daca nu te pensa singura ca daca o faci asa ramai...