| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma vopsesc bruneta, mi se va deteriora parul asa de mult? Acum il am saten, dar il vreau brunet permanent, sa il am asa mereu, cum pot face asta?

2 răspunsuri:
| AlexSalling a răspuns:

Daca il vrei brunet permanent va trebuii sa-l vopsesti foarte des in brunet pentru ca parul iti va creste in continuare saten. Iti recomand vopseaua Henna, nu deterioreaza parul.
http://www.hennaromania.ro/

| Adrian_Mares_1972 a răspuns:

Intereseaza-te despre infuzii si spalari cu ceai de nuca(coji, frunze, etc...)