| Girl17_2450 a întrebat:

Daca ma vopsesc pe suvite blonde(am fost bruneta vopsita inainte sa-mi fk suvitele)imi iese blond sau imi va iesi un portocaliu?

2 răspunsuri:
| Needle a răspuns:

Iti iese un galben spre rosu deci nu iti recomand, o colega a facut aceeasi greseala si a fost nevoita sa se faca la loc bruneta deci mai bine nu

| flor_4630 a răspuns:

Depinde ce culoare vrei sa te vopsesti. daca vrei o culoare deschisa cred ca ar fi mai bine o decolorare totala a parului pentru a fi mai sigura.totusi daca ai scalpul f sensibil nu te sfatuiesc.