| xGwenX a întrebat:

Daca mananc zilnic un covrig cu susan presarat cu susan) acele bobbite mici ma pot ajuta la cresterea sanilor?

Răspuns Câştigător
| feellikeido a răspuns:

Chill... nu mai incercati tot felul de tampenii sincer.Si eu am incercat recunosc (nu asta cu susanu) cea cu mararu mi-a facut o dereglare hormonala de numa, am pus vreo 7 kg pe mine plus are loc efectu doar cand folosesti acea tinctura si nu ii nu stiu ce, deci ideea e sa nu mai incercati tot felul de tampenii

6 răspunsuri:
| Kittynika a răspuns:

Ce naiva esti...bineinteles ca nu...
laughing) omfg

| anss23 a răspuns:

Nu,nimic nu poate grabi cresterea sanilor.

| crynys a răspuns:

Cine te-a mai mintit cu asa aberatie. Sanii cred ei de la mama natura sau cu putin siliconwinking

| crynys a răspuns:

"cresc" unde am scris "cred"

| deceeu a răspuns:

Nu mai pune botu' la toate prostiile! auzi tu cica un covrig pe zi...
fata draga trebuie sa mananci gaura covrigului ca sa-ti creasca sanii!
off ooffff oofffff...

| pedross a răspuns:

Cum sa crezi asemenea aberatii