| AndreeaBaby69 a întrebat:

Daca mananci marar iti cresc sanii? Daca raspunsul este da, am sa mananc cate un castron pe zi laughing
Glumesc! Dar sunt curioasa happy

12 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

E vorba de tinctura de marar, luata ca un tratament nu sa mananci marar ca atare ca atunci cred ca toate am avea sanii imensi. Cauta pe google tinctura de marar pentru cresterea saniilor.

| viotedy a răspuns:

Daaaa..glumeam.Nu e adevarat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De aia au vacile ugerul mare, de la verdeturi laughing
Nu cred ca e posibil.

| Lola05 a răspuns:

Mărarul are un ușor efect asupra aspectului sânilor, dar nu cel din salată, ci tinctura, care este mult mai puternică decât planta în sine. Totuși, efectul este foarte puțin vizibil și dispare odată ce nu mai iei tinctura.
Mie totuși îmi pare rău că nu există o plantă care să stimuleze creșterea creierului, că aș mânca în fiecare zi câteva kile laughing

| BlaaBlaa a răspuns:

Nu este adevarat. Daca ai mostenit sanii mici nu ai ce sa faci, doar cand o sa nasti o sa-ti creasca dar se vor lasa.

| HereToHelp a răspuns:

Nu are treaba. Eu stiu alta teorie. Dar nu am sa te influentez laughing

| Lorde92 a răspuns:

NU! Poti sa ai sanii mari daca te nasti cu ei, iti pui silicoane sau push-up!

| Diamantsacru a răspuns:

Eu stiam ca de la cornuri(croissante)cresc

| Lorde92 a răspuns (pentru Diamantsacru):

Draga mea daca mananci croissante multe te ingrasi, termina sa-i bagi prostiile astea in cap ca poate o sa ajunga o batoza din cauza ca cineva i-a spus asta pe TPU!

| Lola05 a răspuns (pentru Lorde92):

Așa e, de la croissante îți cresc glicemia și... șuncile laughing

| sasha898 a răspuns:

Daca maninci mai rar slabesti si o sa-ti para sanii mai mari. big grin

| Dianabdy a răspuns:

Nu cred ca ar fi posibil asa ceva laughing