| adela_5527 a întrebat:

Daca manank in fiecare dimineata o banana pe nemancat ma ingras?love struck

5 răspunsuri:
| Ana a răspuns:

Nu te ingrasi

| KoreaJapan a răspuns:

Nu. Mi-am intrebat si scumpa mama si a spus ca nu te ingrasi daca faci asta.

| Betty_7297 a răspuns:

Nu. Dar nu te gandi sa nu mai mananci toata ziua dupa aia laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmthinking nu...adica din cate stiu nu.Numai sa nu faci prostia ca dupa masa sa mananci fructehappy, adica ori cina ori fructe sau ori pranz ori fructe happy

| Arlechino a răspuns:

Nu te vei ingrasa niciodata de la o banana pe stomacul gol happy Pofta buna happy