| Mihaela2023 a întrebat:

Dacă merg la coafor sa îmi pună extensii de păr cat durează sa mi le puna?
Am parul pana la umeri, trebuie sa mă tund scurt?

2 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Depinde cate extensii îți spui. Extensiile sunt pe mărimi diferite, deci de ce ți l-ai tunde? Eventual îți taie ele din extensii daca sunt prea lungi.

| isemilia a răspuns:

1. Depinde de priceperea / indemanarea / rapiditatea celui ce le pune. Un pic si de cat de des / rar ai parul.
2. Nu trebuie sa te tunzi mai scurt, din cate stiu nu ar trebui sa fie vreo problema daca il ai pana la umar, dar ar fi bine sa intrebi persoana care ti le pune.