| Alle47 a întrebat:

Daca mii se exfoliaza unghiile ce trebuie sa fac?crying Le-am tot taiat dar nu a merscrying. Heelp meehappy. Funda love struck.

4 răspunsuri:
| Porttocalaaa a răspuns:

Cauta in magazine un lac de intarire al unghiilor si incepe sa te dai cu el si nu vei mai avea aceasta problema! eu mi-am luat unul de la AVON cu 10 lei, dar am vazut si in magazine! pup :* FUNDA?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este lac de intarire a unghiilor de la Farmasi - gasesti in orice magazin cu 6 lei, sau cumperi fiola de ulei de ricin cu 2 sau 3 lei si ti unghiile in ulei de ricin 10-15 minute, sau te faci cu pensula cu ulei de ricin pe unghii, si nu vei mai intampina astfel de probleme. Bine, acest lucru trebuie facut mai multe zile la rand pentru a da rezultate. Poate chiar o saptamana sau mai mult.
Bafta!

| 123lalala a răspuns:

sunt ceva lacuri de unghii care iti intaresc unghiile ...ai incercat? se zice ca sunt bune