| madalinaiuliana30 a întrebat:

Daca nu accept o comanda avon ce se intampla,,, de ex: imi vine comanda si nu o iau ce se intampla? plizz funda

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Teoretic, reprezentatul ar fi obligat sa o trimita inapoi la sediu, dar presupun ca trebuie sa ai motive sa nu accepti comanda, gen: nu sunt produsele cerute de tine sau de exemplu rujul nu e culoarea care ar fi trebuit sa fie, sau inelul nu are marimea potrivita in conditiile in care tu ai cerut in mod expres o anumita marime.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat pana acum, dar am inteles ca daca nu vrei comanda reprezentantul de la care ai facut comanda o s-o duca inapoi la sediul Avon.Altceva nu cred ca se poate face.

| razvanmihai1990 a răspuns:

In cel mai rau caz, nimic.Ramane la posta sau curier un termend de... si apoi daca nu ridici comanda se intoarce la firma.