| AskLex a întrebat:

Daca nu ma mananc seara dupa ora 18:00 credeti ca o sa mai dau jos cateva kg? dulciuri oricum nu manank si nici sukuri nu beau... e criza nu d alta laughing krek am 3 luni d cand nu mai manank asa ceva si sa mai vazut diferenta... vr sa mai slabesk vara asta.deci ke imi recomandati diete.etc mersi mult :X :X

Răspuns Câştigător
| byyo a răspuns:

Intr-adevar daca nu mananci dupa ora 18 vei slabi deoarece organismul nu va mai trebui sa digere si asimileze mancarea in timpul somnului.De asemenea e bine sa mananci fara sa te grabesti si la ore regulate.Eu cred ca orice dieta ai alege ea trebuie completata cu un set de exercitii fizice sau un sport

3 răspunsuri:
| Aianna a răspuns:

Da cu siguranta vei mai slabi daca nu mananci dupa ora 18:00.Ar fi bine sa mergi la un doctor sa iti faca o dieta dupa cum ai organismul si dupa cum suporta corupul.

Eu iti recomand Dieta cu supa de varza. Sau poti cauta diete pe tot felul de site-uri. Si inca un sfat fa sport si bea multa apa.

| claudiuclaus123 a răspuns:

Da o sa slabesti dar ar fi bine ca dimineata sa mananci pentru ca dupa atatea ore de somn corpul are nevoie de mancare daca nu vrei sa te imbolavesti

| AskLex explică:

Ok mersi mult d raspunsuri :X