| cevazacelamineintorace a întrebat:

Daca port o rochie alb cu negru, merge sa am unghiile rosii?

Răspuns Câştigător
| ale2000mi a răspuns:

Da, dar ai grija ce accesori porti, caci altfel, exista posibilitatea sa nu arate asa de bine, si oricum, unghiile, vor arata ca o pata de culoare, si va arata superb.

11 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Meeeerge! Rosu merge la orice tinuta (cu exceptia celei de doliu!)

| Rakanishuu a răspuns:

Merge, doar sa nu depasesti 3 culori.winking

| DarkBlood32 a răspuns:

Eu zic să-ţi faci juma de unghie albă şi una neagră.

| snzpaul a răspuns:

Bine-înțes, dacă amesteci alb cu negru iese un fel de „vișiniu", care seamănă cu roșul, deci nu este nici o problemă.

| CMaria21 a răspuns:

Da sigur ca merge este ca o pata de culoare! o zi buna

| MetalHead04 a răspuns:

Mere.

| Wolfszeitt a răspuns:

Merge.

| PickUp a răspuns:

Nu... Chiar nu merge. Mai bine iti faci un French si asta a fost tothappy
Funda?big grin

| Capriciu a răspuns:

Da se combina destul de bine

| faya a răspuns:

Da, daca te machiezi finut la ochi ( poate doar cu eyelineru-ul) si vei avea si ruj rosu. Va fi exact ce iti lipseste.

| GabrielPC a răspuns:

Dap big grin