| BurdilaMaria a întrebat:

Daca pritenilor tai nu le ar placea cum te imbraci ti ai schimba hainele?

14 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu, mi-as schimba prietenii laughing acum pe buna e treaba mea cum ma imbrac, daca nu le convine nu au decat sa isi gaseasca alta prietena. Prietenilor mei le cam place cum ma imbrac, stii vorba aia, cine se aseamana se aduna, asa ca si ei au stil asemanator cu al meu.

| Amilik a răspuns:

Depinde in ce fel de cerc de prieteni te invarti. Daca tu esti un emo(de exemplu) si prietenele tale sunt toate fane Justin Bieber normal ca nu le va placea cum te imbraci. Acum serios ce conteaza mai mult imbracamintea sau cat de buna prietena esti? Nu imi imaginez ca te imbraci chiar atat de nasol incat sa ramai fara prieteni. Incearaca sa te uiti si tu in jurul tau si sa vezi cum se imbraca prietenele tale. Daca vezi niste haine de-ale lor care crezi ca te reprezinta poti sa iti modifici un pic stilul dar asta trebuie sa o faci pentru ca asa o simti tu si nu pentru ca ti-a spus cineva ca te imbraci urat.

| Pufffx a răspuns:

Daca eu ma simt bine in ele nu.

| FastAndFurious a răspuns:

Prietenii mei ma plac cu totul, sau nu ma plac, dar ma accepta. Si asta e valabil si pentru haine. Iar daca vreodata sunt poate deplasat, pot fi si tras de maneca. Daca ajung sa mi-o spuna, inseamna ca e jale.

| Never4ever a răspuns:

Conteaza sa imi placa mie nu prietenilor si daca sunt cu adevarat prietenii tai te accepta asa cum estihappy

| Azazea a răspuns:

laughing) niciodata nu a aprobat mama hainele melelaughing si niciodata nu am ascultat.cel mai tare se enerveaza cand port blugi ruptilaughing dar nu ma pune sa ma schimb si nici nu tine prea mult, o conving eu repedelaughing

| FashionDream a răspuns:

Clar nu! Port ce vreau si ce imi place. Totusi vreau sa stiu si parerea lor, dar indiferent daca le place sau nu nu mi-as schmba hainele pentru ei!

| SkyIsMyLimit a răspuns:

Nu mi-ar pasa ce spun..eu ma imbrac cum vreau eu

| mihaixliquid a răspuns:

Niciodata sa nu le faci prea mult pe plac la "prieteni"pentru ca daca o vei face vei fi luata drept veriga slaba, si mai ales in ziua de azi trebuie sau este mult mai natural si frumos sa iti creezi propriul stil de vestimentatie pentru ca da mult mai bine ceva unic decat o copie a altei persoane, mie unu mi-au zis multe peroane ca as arata mult mai cool daca as incerca sa ma imbrac ca persoana X, mie unu nu imi place sa fiu copia nimanui

| Lala_Gabriela_1998 a răspuns:

Se spune ca cine tine la tine te place asa cum esti depinde daca tu vreai sau ce fel de haine dar fiecare are stilul propriu fiercare are personalitatea lui

| Camirzan_Ileana_1980 a răspuns:

Nu conteaza neaparat parerea prietenilor, dar te poti ghida dupa sfaturile lor ca sa iti modifici stilul, sa iti placa (poate) si tie mai mult. laughing

| Dohi_Florica_1970 a răspuns:

Nu, tie ar trebui sa-ti placa nu lor

| Ursu1995 a răspuns:

Nu conteaza prietenilor tai sa le placa...ti in primul rin sa-ti placa!

| xrzzx a răspuns:

In niciun caz. Toti avem o personalitate si un stil diferit. daca iti cer lucrul asta, parerea mea ca trebuie sa iti gasesti alti prieteni. Sper ca te-am ajutat :*