| Laraaa.Beibee<3 a întrebat:

Daca seara ma demachiez si dau cu ulei de ricin, iar dimineata aplic putin rimel isi mai face efectul uleiul? Intreb asta deoarece eu imi dau mereu la scoala putin rimel, cat sa dea putina culoare genelor si as vrea sa stiu daca sa mai dau sau e mai ok daca las genele fara mascara atata timp cat folosesc ulei de ricinbig grin

6 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Foloseste mai rar uleiul! si eu ma demachez cu ulei de masline si ziua ma fardez putin dar nu ma mai dau cu rimel! n-are rost!

Răspuns utilizator avertizat
| Floreenofficial a răspuns:

Nu mai folosi rimelul si e foarte bine ca te dai cu ulei de ricin.
Oricum probabil ca te ingrijesti de aspectul tau daca te dai doar cu putin rimel.asta e bine. :X

| BountyLoverXD a răspuns:

Poti sa faci asa deoarece eu zic ca uleiul de ricin isi va face efectul pana dimineata.

| Barbie_9607 a răspuns:

Consider ca nu are nici o legatura rimelul cu uleiul de ricin, deci poti sa folosesti rimel.asa a procedat o prietena. Dar ca sa fi sigura mai bine renunti pentru moment la rimel pentru ca nu toate fetele au acelasi tip de ten. Sper ca ti-a folosit raspunsul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, isi face efectul uleiul de ricin, este bine totusi sa folosesti rimelul ocazional, nu in fiecare ziwinking.