| BuBuRuZaForEver a întrebat:

Daca sunt insarcinata in luna a 5-a, as putea sa ma vopsesc pe par? Astept raspuns! Multumesc

Răspuns Câştigător
| DdDiX a răspuns:

Da. Pentru ca vopsirea parului nu afecteaza sarcina. Este doar un mit.

3 răspunsuri:
| MindExplode a răspuns:

Ar fi mult mai bine sa renunti la vopsea pentru ca contine multe chimicale care se absorb in scalpul organismului. Daca totusi doresti poti folosi o vopsea cit mai naturala de asemenea foloseste manusi si o incapere bine aerisita.happy

| Mirela77 a răspuns:

Nu este foarte sigura problema de aceea mai bine nu experimenta!

| DenyBeny a răspuns:

Nu pentru ca are foarte multe substante chimice si copilul va iesi cu probleme.