| Andreea9222 a întrebat:

Daca sunt micuta de statura, putin plinuta si nu am sanii mari, ce rochie de zi(de mers pe strada) mi s-ar potrivi?
funda

2 răspunsuri:
| claudiea79 a răspuns:

O rochie neagra de catifea larga jos si lunga daca iti place... poate sa fie si din bumbac fiind foarte cald afara poate sa fie rosie; portocalie albastra.alba nu prea se murdareste repede

| Ada50 a răspuns:

Una ma larga pentru ca cele mulate iti vor arata soldurile si se va vedea urat Si eu as zice culori deschise de preferat pentru ca cele inchis te vor face mai mica!