| nikolettta a întrebat:

Daca sunt satena inchis si as vrea sa-mi fac niste suvite roscate doar "de proba" ce-mi recomandati? Eu m-am gandit la nuantator dar cica trebuie sa-mi decolorez parul ceea ce nu vreau. Daca ma fac cu nuantator fara decolorare credeti ca sunt sanse sa mearga? Cu ce as putea sa-mi fac suvitele fara sa mi le decolorez si sa fie si de scrurt timp(4 spalari)?
funda la cel mai bun rasp

Răspuns Câştigător
| AndreeaMcr a răspuns:

Si eu am parul saten inchis si vad ca mi-s-a prins nuantatorul tot roscat si nu a necesitat decolorare

1 răspuns:
| Fluture a răspuns:

Buna.
Ce coincidenta. Eu m-am facut cu vopsea Loncolor 5. Daca il ai asa inchis ca al meu.trebuie sa pui cu pensula, periuta de dinti m mult...sa se prinda[da nu sa-l "naclaiesti" rolling on the floor] si cred ca se ia dupa cateva spalari :p
nuantatoare nu am folosit. am o colega care a folosit nuantator, nu stiu decare dar stiu ca dupa 2 sparai nu mai avea nimic rosu in cap :p
Multa bafta:*