| Anaalecsia14 a întrebat:

Dacă sunt vobsita roșcat inchis cum ma pot decolora sa ajung la parul meu natural șaten?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Doar la coafor, decolorata si revopsita de o coafeza profesionista.

| sierra1 a răspuns:

Pentru a ajunge la părul tău natural, NU te decolorezi ci aștepți să crească normal și de la sine

| ioana748 a răspuns:

Poti aplica o vopsea blond inchis ca iese saten deschis.
Apoi lasi parul tau sa creasca.
Daca ti se pare ca pe parcurs nu arata prea bine, faci niste suvite care se vor duce spre vârfuri si nu va mai fi deranjant pana ramai cu naturalul tau in cap.

| Cipi1212 a răspuns:

Parul saten era frumos. Păcat că te-ai vopsit.

| DeeDee817 a răspuns:

Eu m-am vopsit culoarea mea pana a dispărut roșcatul