| onutzaony a întrebat:

Daca te faci cu ondulatorul o data pe saptamana poti sa iti arzi parul? happy Dar pe timp de vara?

Răspuns Câştigător
| Ralucarrie a răspuns:

Da,ti se arde parullaughing. crede-ma am experienta, intr-un an ajuns cu parul de la fund, cu el pana la umeri...era atat de ars in cat am lasat majoritatea la coaforcryingnu are nici o legatura cu anotimpullaughingpoate sa fie si primavara si tot ti se arde parul, doar dk iti iei seruri pentru par speciale pentru ondulator si placa, dar nici alea nu sunt prea eficientebig grin

sfatul meu:nu il folosi decat dk mergi la o ocazie speciala si vrei sa ai ceva diferit la parkiss

3 răspunsuri:
| PixieTrixie a răspuns:

Te poti da cu un spray cu protectie termica inainte de a-ti face parul cu ondulatorul. Syoss Heat Protect este bun;)
http://cosmetice.nscmall.ro/......100591294/

| Sasha89 a răspuns:

Da normal. ondulatorul si placa de par iti ard parul de fiecare data cand le folosesti. nu conteaza daca e vara iarna sau toamna

| elamit a răspuns:

De cate ori te vei face cu ondulatorul, ti-se va arde parul, iar vara parul se arde si de la soare.