| anonim_4396 a întrebat:

Daca tin parul mereu prins in coada, mi-l stric?

13 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Stai linistita happy
Nu se intampla nimic rau big grin

| Brigitta a răspuns:

Sa nu-l ti strans si mereu in acealasi stil, altfel e ok happy

| MeimeiPinguinu a răspuns:

Nu se intampla nimic dar se poate la o vreme ca parul sa se onduleze singur si sa arate ca si cum parul ar prinde aripi...eu mereu l-am avut prins si acum sa ondulat:-|crying

| Kidu a răspuns:

Daca iti prinzi mereu coada in aceeasi parte, da. penstru ca se rareste si se rupe.Incearca sa schimbi pozitia cozii...mai jos, mai sus, intr-o, partebig grin
pa pahappy

| Kidu a răspuns:

Intr-o, pardonblushing

| M.madallina a răspuns:

Nu il strici deloc...pana acum(cand m-am tuns) l-am avut prins numai in coada

| ruxy_4595 a răspuns:

Dapwinking intreaba un specialist parul trebuie lasat liber sa respire imagineazate pe tine legata nu mereu dar destul de des ce vezi? cu timpul iti pierzi din energie si mori la fel si parul cand cade de fapt moare urat exemplu dat dar am vrut sa fiu inteleasa si pentru restul la fel intrebati pe cineva specialist in domeniu si vedeti:*

| TeoIonela a răspuns:

Din contra, se face mai des si mai frumos

| Mamamare a răspuns:

Nu! eu din clasa a | tot cu parul desprinssi acum nu am nimica la par.si au trecut deja uite 6 ani... dar daca pui vopsele sau de astea cum spune si alina. apoi iti faci rau la par.intelegi?:*
bye byewave

| alinutzacodruta a răspuns:

Se rupe mai usor...am patit-o eu...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, deloc, eu l-am avut mereu prins in cozi sau coada, daca are probleme se deterioreaza singur, de la sampoane vopsele.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce sa se intample, daca este foarte strans si te trage la radacina s-ar putea sa te doara capul - tunde-te din cand in cand :-)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu
din contra, e bine caci nu ti se roade asa repedehappy