| zambetcald a întrebat:

Daca toti elevii ar uniforme scolare, ar mai avea ce sa barfeasca sau sa faca misto?

9 răspunsuri:
| BeatriceBiaa a răspuns:

Da `cum laughing ia uite la aia ce papuci are laughing

| ChocolateAddict a răspuns:

Pana la urma poti fi urat sau poti avea un comportament care lasa de dorit si cu uniforma.Am inteles la ce te refereai dar si o uniforma poti accesoriza(de exemplu pantofi,bratari,esarfe, etc.) sau machiajul.Ti se poate intampla ceva penibil, eu stiu...lumea poate oricand sa se ia de tine si cu uniforma si fara.Intr-adevar nu se va mai pune problema"Vaai, nu ai haine de firma" sau "Ce urat te-ai imbracat".

| VladimirPutin a răspuns:

Mereu se găsește ceva de care să faci mișto

| andreyyya a răspuns:

Bineinteles ca ar avea, traim intr-o lume foarte barfitoare. happy

| BlackR0se a răspuns:

Normal.Felul cum ii sta parul, felul cum rade sau alte prostii de genul asta pe care unii adora sa le barfeascahee hee

| afurisita a răspuns:

Nu ar mai fi asa de greu pentru cei care nu au... sunt tot felul de inculti care fac misto de ei.de parca haina te defineste.sau haina iti contureaza caracterul oh go on in fine. eu din generala m-am rugat sa-mi dea uniforma.mi-ar fi fost mult mai usor...nu mai petreceam 30 de minute in fata dulapului laughing. am terminat facultatea si tot n-am primit! asta este. ghinion.

| ramonica1979 a răspuns:

De ce nu? parca numai despre asta e vorba, cu ce ne imbracam. Daca cineva vrea sa faca misto sau sa barfeasca, gaseste motive, stai linistita.

| anette97 a răspuns:

Din pacate da

| marinela_8529 a răspuns:

Da! Nu vor face misto pe faza ca tu nu ai fane firmate etc insa vor pe barfi pe seama cum iti stau hainele (pentru ca esti grasa sau slaba etc), ca ei ii sta rau sau parul. Mereu se vor gasi motive sa se barfeasca!