| znstr a întrebat:

Daca v-ati face un tatuaj, ce tatuaj ati alege si unde vi l-ati face?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| FunkySmile a răspuns:

Eu. ceva de genu :

http://www.monden.info/......50x150.jpg

Dar mai bine se vde in melodia asta pe la minutul 1:35

:P. Peace :x

9 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Penis

| noktambul a răspuns:

M-as tatua pe scula si mi-as tatua una mai mare laughing

| Angelofdemon a răspuns:

Bunaaa
eu am avut un fluturas pe spate.happy
si mas face un smile in josu-l abdomenuluihappy nu prea jostongue

| Kqzu97 a răspuns:

Pai Semnul Pacii la incheietura mainiitongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde despre felul persoanei respective. De exemplu: Rau,bun,bland,zgarcit,indragostit, serios, timid etc. Iar locul tatuajului...De exemplu: daca esti timid sa-l expui in fata tututror oamenilor, pune-l in zone mai "stranse" si daca nu, invers.
Sper ca acest sfat sa-ti fie de folos. happy

| Flyn a răspuns:

Ca Yury Boikalaughingpe mana o stea d'aia...stiu ca sunt fata...dar imi place foarte mult steluta aceea

| Gabica a răspuns:

Mi-as face un tatuaj care sa ma reprezinte:un ochi machiat in numeroase culori care sa reprezinte spontaneitatea mea.Si mi l-as face in dreapta sus pe spate