| BlackBVB a întrebat:

Daca vreau sa ma tund asa:http://www.google.ro/......tp?/imgres ce ii spun tipei respective sa imi faca la par?

1 răspuns:
| rocketguy3321 a răspuns:

Tanti aia ii cam ciufulita, sincer. atat o deosebeste de multe din fetele de pe site-ul caruia ii apartine poza. Dar in fine, nu asta vrei sa auzi
Ideea mea ii sa imprimi poza, asa ar fi cel mai bine. Asa ar vedea direct "tipa respectiva" ce doresti.
Dar o sa presupun ca te-ai gandit deja la asta si nu ai cum imprima poza. Atunci ar fi o idee sa copiezi link-ul asta si sa ti-l trimiti tie singura pe mail, de exemplu, iar daca respectiva are internet pe mobil, sau vreun calculator, iti poti accesa email-ul de la ea si ii arati direct ce vrei. Alte idei nu am, is baiat, nu ma pricep la sfaturi de dat la frizeri tongue
Noapte buna!winking