| scumpik a întrebat:

Daca vreau sa ma tund bob ii explic coafezei ca vreau un bob mai lung sau cum sa-i zic? ast raspunsurile voastre. mersi

Răspuns Câştigător
| Ionelarebela a răspuns:

Pai daca vrei un bob care iti place poti sa mergi la coafeza cu poza si ea te face asa cum vrei. succes

6 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cum ne-ai zis si noua. Pricepe ea.

| eek a răspuns:

Da ii zici asa.big grin m am tuns si eu la fel acum 5 luni. da nu e prea convenabil mai ales daca iti creste parul repede.ca la mine dupa aprox o luna. a crescut si nu mai avea nicio forma.statea aiurea.

Răspuns utilizator avertizat
| kai a răspuns:

"Auzi draga, vreau un bob mai lung, pana pe umeri ".

| kai a răspuns:

Vrei sa merg cu tine? dar stau cam departe laughing

| mileystar1992 a răspuns:

Ii zici asa: vreau un bob mai lung pana aici, si ai rezolvat