| Bee123 a întrebat:

Dati-mi idei de tinute pentru scoala, tinand cont ca trebuie sa port neaparat camasa, cravata rosie. FUNDA+VOT! Multumesc anticipat!

P.S.Nu avem voie decat cu ceva negru, nu colorat sau alte chestii

4 răspunsuri:
| laviii a răspuns:

O pereche de jeansi negri plus o pereche de tenesi rosi (se potrivesc foarte bine cu cravataalove struck)camasa ti`o bagi in pantaloni, iti ridici manecile de la camasa, poti sa iti iei si o cordeluta rosie sau o curea rosi sau daca nu ai curea puneti o esarfa(in loc de curea) o geaca de piele sau cevalove struck si esti gata:* sper ca te-am ajutatbatting eyelashes

| SmarandaangelOAIIOO a răspuns:

Pai merg niste blugi negri sau o fusta cu culoare inchisa,Camasa alba, o vesta rosie, cravata rosie i pantofi sau niste opinci negre

| Dyalinne a răspuns:

Pai la tinuta aceasta poti sa porti niste accesorii colorate care nu cred ca sunt interzise si sunt foarte cool. Avand in vedere ca vine vara poti sa porti niste fuste dragute iar ca sa arati cat de bine posibil poti sa iti pui si o pereche da sandalute cu toc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fusta neagra s-ar potrivi, eu mereu ma imbrac asa la scoala.