| Silyca a întrebat:

Dati-mi niste sfaturi despre cum sa ma imbrac la balul bobocilor si
cum sa dansez, o sa fie in stil rock!

3 răspunsuri:
| Silyca explică:

Am uitat sa spun ca sunt baiat!

| Finetti1313 a răspuns:

Daca e in stil rock merge o rochie frumoasa, eleganta cu o jecheta de piele neagra cu tinte si/sau bocanci care sa se asorteze. O sa arate grozav.winking

| 78buc a răspuns:

De obicei se duce imbracat in galben.
Ai putea sa te duci imbracata in strampi negri rupti, sorti negri de piele cu talie inalta un maiou albastru inchis cu tintisoare, geaca din jeans sau neagra din piele la fel cu tintisoare manusi fara degete, si incaltata in ghete sau papuciei pe toc negri la fel cu tinte sau ceva de acest gen