| Anna112 a întrebat:

Dati-mi o sugestie de imbracaminte

Am toate felurile de haine de toate culorile

Am ochi albastri, par castaniu, scurt, si inalta

Cu ce sa ma imbrac vara asta

Dau fundita :X

Sugestii... >:"

Răspuns Câştigător
| Trufa_7676 a răspuns:

Pai daca esti inalta implicit cred ca ai picioarele frumoase deci poti purta fuste scurte`n volane, pantaloni scurti din denim orice culoare. Tricouri [gasesti multe chestii cu imprimeuri dragute in bershka], maieuri albe/crem simple, camasi albe/albastre/crem [nu d-alea in carouri lungi.le-a trecut vreme de foarte mult timp.cu toate astea tot vad fete pe strada purtant x_x]. De incaltat poti incerca : sandale tip gladiator, sandale cu talpa ortopedica [daca esti foarte inalta nu-ti lua cu talpa inalta] sau conversi[toate culorile]. Succes

4 răspunsuri:
| HD_9182 a răspuns:

Un rosu ar merge, dar nu din ala de te doare capul. sau un violethappy

| Andreica_1627 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa porti cat mai multe rochite...fii femininalove struck
Lasa'ti imaginatia sa zboare si poti avea cele mai frumos tinute! Funa?:*love struck

| baciu122 a răspuns:

Uite nusunt eu foto model dar cred ca te pot ajuta intr-o rochita scurticica sau niste pantaloni scurti si un maeu colorat si nise ochelari de soare... asa zic eu nuh... stilul tau.