| Gabica a întrebat:

Dati-mi si mie cateva poze cu haine care se poarta in primavara asta...plz!

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Http://www.styleandthecity.ro/......ra-2011-24
cred ca poti gasi ceva interesant, daca nu e chiar ce vroiai tu macar mai inveti ceva nou;))

| AlExUtZ_4596 a răspuns:

Primavara lui 2011 ne incanta cu o moda lejera, optimista. Se poarta animal print, albul, bejul, albastrul deschis. Tocurile sunt la mare cautare si pantofii asa numiti "platforme". De asemenea se poarta fustele/rochiile lungi pana in pamant.

Atentie! NU SE POARTA BLUGII! In general, materialul la moda in 2011 este matasea.

http://tow.ro/2011/01/ce-se-poarta-in-primavara-2011/