| Alle97 a întrebat:

Dati-mi si mie niste idei pentru 8 Martie. ce cadou as putea sa ii cumpar mamei? (daca imi dati raspunsuri bune s-ar putea sa le,, adun" pe toate si sa ii iau ceva asemanator cu ceea ce mi-ati spus voi, iar cel mai bun cadou care m-a inspirat cel mai taree primeste fundalove struck)

Răspuns Câştigător
| Estrellita a răspuns:

Parerea mea este ca ai putea sa-i faci ceva.nu neaparat sa-i cumperi. cred ca ar aprecia mai mult. totusi, cred ca un parfum sau un set de baie [ gel de dus, sapun.] ar fi frumos. pe langa asta un buchet de flori.ce flori stii tu ca ii plac cel mai mult. in caz ca nu ai destui bani pentru un parfum, as sugera o bratara sau o pereche de cercei.mai e timp pana pe 8 martie.te vei hotari tu! :*

8 răspunsuri:
| motanelu03 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un lantisor de argint sau un buchet de flori

| lynes a răspuns:

Eu i-am dat mamei mele un buchet de trandafiti rosii puse intr-un cosulet decorat cu poze de cand ea s-a casatorit ( ma rog le-am gasit ).si pe unul din trandafiri am pus o brosa de aur cu o inima rosie...Ma rog ea cand l-a vazut a plans. Oricum, sper sa-ti fi fost de folos.Pup:*

| luisza00 a răspuns:

Ai putea sa ii iei niste ciocolata sau|si niste flori sau poti sa ii iei un lant o bratara sunt atatea lucruri oti sai iei ceva ce sti cai place ei cel mai mult

| ionela_7741 a răspuns:

O floare un bibelou un ursulet cu inimioara o felicitare si daca ai o mama careia ii place cafeaua cumpara o cana cu nume sau semnul zodiacal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sai iei ceva pentru par sau o milka sau o diploma pentrucea mai buna mama iti urez noroc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei niste idei, trimite mail la "voicuionutcristian@yahoo.com"si iti voi trimite o ofrta cu bijuteri pietre semipretioase care se asorteaza dupa zodie.Nu ezita preturi de criza!

| deadea01 a răspuns:

Cumparai un pachet de tigari si un buchetel de zambile big grin

| popescubianca2010 a răspuns:

Eu ii fac mamei felicitari, icoane, tablouri cu ea...imi place sa desenez