| Simple Girl:X a întrebat:

Dati-mi si mie un sfat, vreau sa ma vopsesc si nu stiu ce culoare.(Am ochii verzi, tenul deschis si fata lunga)Ce culoare m-ar avantaja?

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Bruneta nu ti-ar sta bine pentru ca ai tenul deschis, blonda la fel, cred ca satena, dar noi nu stim ce culoare ai tu parul acum.

| Art a răspuns:

Dupa parerea mea ti-ar sta foarte bine roscata. Asa arat si eu.si m-am facut roscata si mi-a placut foarte mult cum imi stateahappy

Răspuns utilizator avertizat
| ASDFGHJKLOIUYTREDSDV a răspuns:

Cu parul tau s-ar potrivi roscat...Doar daca ai parul lung...Pentru par scurt e bine castaniu sau negruwinking

| adi4ever a răspuns:

Cacaniu sau alb...laughing

| anca_7959 a răspuns:

Roscat cred.

| amy_2311 a răspuns:

Blond mediu te-ar avantaja si fata ar parea mai "larga". Insa daca e prea deschisa nuanta de blond efectul nu va fi asa glamour la tenul tau alb.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa autodescrierea ta cred ca ti s-ar potrivi saten deschis sau roscat. Dar care este culoarea ta actuala?big grin
Parerea mea big grin
Peacewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roscat-aramiu, "Titzian", dar parerea mea este ca mama natura stie mai bine!

| darkstar_8736 a răspuns:

Roscata big grin

| Izzy a răspuns:

Pai daca nu esti deja blonda. ai putea incercabatting eyelashes